Notesy i notatniki reklamowe – PaperFloret.pl

Paper Floret, to marka stworzona specjalnie z myślą o firmach, które poszukują eleganckich, użytecznych gadżetów reklamowych najwyższej jakości. Na stronie www.PaperFloret.pl znajdują się eleganckie notesy reklamowe w przeróżnych oprawach, jak i proste, praktyczne bloczki reklamowe. Poza szerokim wyborem efektownych notatników ofertę Paper Floret współtworzą innego rodzaju produkty reklamowe, do których zaliczają się teczki biznesowe, clipboardy oraz wiele innych produktów.

Notatniki i notesy reklamowe

Eleganckie, wysokiej jakości notesy reklamowe w eleganckich oprawach, to główny typ produktów dostępnych w naszej ofercie. Szczególnie dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się notesy książkowe w twardych oprawach, których wnętrza stanowią szyte nićmi bloki notesowe o przeróżnych parametrach. Notesy w twardych oprawach, to jedne z najbardziej eleganckich form notatników reklamowych, które dzięki wyjątkowym okleinom wykorzystywanym do wykończenia okładek, stają się bardzo prestiżową i unikatową formą reklamy dla każdej firmy.

W ramach realizacji zamówień na notesy reklamowe tego typu, oferujemy szeroką paletę możliwości związanych z przekształceniem ich na skuteczne źródło reklamy. W ramach znakowania okładek polecamy tłoczenie logo, jego nadruk, a nawet wykonanie specjalnych metalowych doklejek w kształcie logo Zamawiającego. Oprócz wszelkich zabiegów związanych z nadaniem znamion reklamowych oprawom, polecamy również wklejki reklamowe do bloków notesów, wyklejki, a nawet w przypadku dużych zamówień, wykonanie indywidualnych, autorskich bloków.

Bloczki reklamowe

Bloczki reklamowe to jeden z tych gadżetów, które dzięki swojej niskiej cenie oraz dużej funkcjonalności, chętnie zamawiane są w formie produktów uzupełniających kampanie reklamowe. Bloczki reklamowe oferujemy w opcji klejonej, jak i spiralowanej, z okładkami lub bez. Takie gadżety, mimo swojej niskiej ceny, są bardzo trafnym zakupem, który świetnie odbija się na wizerunku zamawiającej je firmy.

Wszystkie bloczki reklamowe wykonujemy na podstawie projektów wykonanych specjalnie w ramach konkretnego zamówienia. Oznacza to, że wszystkie karty bloczków stają się swoista wizytówka firmy, opracowaną pod względem graficznym tak, aby mogły one współgrać z kolorystyką firmy oraz jej wizerunkiem.

Poznaj pełną ofertę Paper Floret na stronie paperfloret.pl/oferta.