Kalendarze reklamowe – StudioKalendarzy.pl

StudioKalendarzy.pl to marka powstała specjalnie z myślą o zapotrzebowaniu firm na eleganckie, ale jednocześnie użytkowe materiały reklamowe. Znając ogromny potencjał kalendarzy jako nośników reklamy, stworzyliśmy bardzo rozbudowaną ofertę na kalendarze reklamowe oraz kalendarze firmowe. W ofercie Studio Kalendarzy znajdują się kalendarze przeróżnych typów, gdzie każdy idealnie sprawdza się jako firmowy gadżet, czy też całoroczna, skuteczna reklama.

Szeroki asortyment typów kalendarzy oraz ich odmian powoduje, że każdy odnajdzie najlepiej sprawdzający się w Jego przypadku model. Wszystkie znajdujące się w ofercie kalendarze reklamowe opracowane zostały specjalnie z myślą o zróżnicowanych potrzebach firm, które w zależności od prowadzonej działalności decydują się na ich różne typy. Każdy rodzaj kalendarzy dostępny jest w opcji indywidualnej, jak również w formie gotowej, przygotowanej do naniesienia treści reklamowych, logotypów oraz innych materiałów graficzno-tekstowych.

Indywidualne kalendarze reklamowe

Kalendarze reklamowe umożliwiają naszym Klientom zamówienie idealnej reklamy dla swojej firmy, które dzięki możliwości wykonania ich na podstawie autorskiego projektu na zamówienie stają się bardzo skuteczną, długoterminową reklamą. Indywidualne kalendarze reklamowe to wspaniały sposób na zaprezentowanie zakresu usług, jak i oferowanych produktów, w sposób niczym nieograniczony. Indywidualne kalendarze firmowe wykonujemy na podstawie gotowych projektów, które dostarczają nam Klienci, lub też sami podejmujemy się wykonania projektu specjalnie na potrzeby danej firmy. Opracowując szatę graficzną drukowanych kalendarzy reklamowych korzystamy z udostępnionych nam przez Zamawiającego materiałów graficznych jak zdjęcia, czy logotypy oraz uzupełniamy je danymi teleadresowymi, jak i hasłami reklamowymi.

W efekcie złożenia zamówienia na indywidualne kalendarze Klient zyskuje bardzo efektowną, całkowicie dostosowaną do Jego potrzeb reklamę, która pracuje dla Niego przez cały rok.

Szeroka oferta typów kalendarzy

Dbając o jak największe uatrakcyjnienie naszej oferty, staramy się oferować wiele różnych typów kalendarzy, które dostępne są w kilku wariantach. Powoduje to, że Klienci mają szerokie pole manewru pod względem doboru najodpowiedniejszych dla siebie kalendarzy, które wedle Ich uznania najlepiej sprawdzą się w Ich konkretnym przypadku. W efekcie, na produkty oferty StudioKalendarzy.pl składają się następujące typy kalendarzy reklamowych:

  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze jednodzielne
  • kalendarze książkowe
  • kalendarze plakatowe
  • kalendarze biurkowe

Każdy z wyżej wymienionych typów kalendarzy świetnie sprawdza się w roli firmowej reklamówki, a w szczególności jeśli zostaje wykonany wedle indywidualnego projektu.

Kalendarze trójdzielne i jednodzielne

Kalendarze trójdzielne oraz kalendarze jednodzielne to produkty, które łączy podobna budowa oraz możliwości umieszczania na nich reklam. Obydwa typy kalendarzy składają się z efektownej główki oraz plecek, do których przytwierdzane jest kalendarium. Obydwie te płaszczyzny wspaniale nadają się na nadruk treści reklamowych, czy też informacyjnych. Ogromną zaletą tego rodzaju kalendarzy jest ich kalendarium, które charakteryzuje się funkcjonalnością i przejrzystością. Kalendarze te świetnie sprawdzają się w większości branż i jednocześnie są jednymi z częściej zamawianych typów kalendarzy reklamowych.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe są bardzo specyficznym typem kalendarzy reklamowych, gdyż świetnie nadają się nie tylko na firmowy gadżet, ale również na elegancki upominek firmowy. Kalendarze te oferujemy w bardzo rozbudowanej kolekcji wzorów i typów. Kalendarze książkowe chętnie zamawiane są przez naszych Klientów wraz z wytłoczonym na okładce logo Ich firmy. Tak wykończone kalendarze książkowe stają się bardzo efektownym i eleganckim produktem, który niesie za sobą duże korzyści reklamowe oraz wizerunkowe.

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe są największymi kalendarzami ściennymi dostępnymi w ofercie StudioKalendarzy.pl. Ich ogromna powierzchnia reklamowa sprawia, że są to jedne z najskuteczniejszych form reklamy, sprawdzającej się w dużych pomieszczeniach. Indywidualny projekt graficzny w formacie XXL oraz funkcjonalne kalendarium, to główne zalety kalendarzy plakatowych.

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe dostępne są w StudioKalendarzy.pl w wielu opcjach, wśród których znajdują się biuwary, piramidki oraz eleganckie organizery biurkowe. Wiele spośród kalendarzy biurkowych oferujemy w opcji indywidualnej, gdzie możliwe jest nadrukowanie własnego projektu graficznego.

Firmowe kalendarze reklamowe – efektowna reklama

StudioKalendarzy.pl, to miejsce gdzie odnajdą Państwo idealną propozycję na Waszą wymarzoną reklamę, która nie pozostanie niezauważona i będzie pracowała dla Was przez cały rok. Oferujemy kompleksową obsługę, w ramach której zadbamy o wszelkie aspekty projektowe, jak i produkcyjne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!