Notesy – efektowna okładka to podstawa

Notesy są kolejnym produktem, który znajdą Państwo w ofercie Ilano. Dzięki bardzo obszernemu wyborowi, jak i możliwości wykonania notesów wedle indywidualnego zamówienia, notesy stają się coraz częściej zamawianym produktem reklamowym. Jak bardzo notesy reklamowe mogą zostać dostosowane do potrzeb konkretnego odbiorcy? Które elementy notesów można wykonać na indywidualne zamówienie? Ograniczenia związane z realizacją zamówień na notatniki reklamowe prawie nie istnieją!

Jednym z najistotniejszych elementów, które składają się na udane notesy reklamowe, jest ich okładka. Okładka notesów jest tą częścią, która już przy pierwszym kontakcie z notesem przyciąga uwagę i niejednokrotnie ma decydujące znaczenie w kwestii jego atrakcyjności. Okładki, a szczególnie w przypadku notesów powstających na indywidualne zamówienie, mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów, w najróżniejszych kolorach, o przeróżnych typach faktury. Składając zamówienie na indywidualne notesy reklamowe możliwe jest wybranie typu okładki spośród następujących głównych rodzajów:

  • skóra naturalna
  • oprawa poliuretanowa
  • oprawa papierowa, drukowana

Nie ma uniwersalnego przepisu na najlepszą z powyższych opcji – wybór oprawy zależy od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań związanych z finalnym efektem zamawianych notesów.

Naturalna skóra, to propozycja dla tych firm, które chcą posiadać notesy o charakterze VIP. Skóra już sama z siebie kojarzy się z eleganckim i prestiżowym wykończeniem wszelkiego rodzaju produktów i zupełnie podobnie wygląda również sprawa notesów reklamowych. Zamówienie notesów wykończonych skórą to okazja do zyskania najwyższej jakości gadżetów reklamowych.

Poliuretanowe okleiny stosowane w produkcji okładek notesów, umożliwiają bardzo duży wybór kolorystyki i faktury. Notesy z tego rodzaju wykończeniem okładki, to bardzo prestiżowy gadżet, który w żadnym stopniu nie odbiega elegancją od notesów wykonanych z użyciem naturalnej skóry. Co bardzo ciekawe, okleiny takie mogą mieć niespotykane, intrygujące faktury, tworzące piękne, atrakcyjne wzory. Przykładowo dostępne są okleiny o fakturze zbliżonej do betonowej ściany, drewna, czy też materiału. Jak łatwo sobie wyobrazić, okleiny takie umożliwiają bardzo trafne dobranie notesów do prowadzonej działalności.

Okładki drukowane, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą, aby cała zewnętrzna cześć notesów ozdobiona została indywidualną grafiką reklamową. Ta opcja umożliwia zagospodarowanie całej okładki dowolnymi treściami, czego efekt zależny jest od pomysłu jej projektanta.

Wszystkie powyżej opisane typy opraw świetnie nadają się na notesy reklamowe. Każda z nich może wspaniale komponować się z charakterem i specyfiką zamawiającej je firmy, a co się z tym łączy, notesy takie staną się wyjątkowym materiałem promocyjnym.