Kalendarze reklamowe na zamówienie

Kalendarze to jedno z cenniejszych źródeł reklamy, a ich zakup wiąże się z wieloma korzyściami. Chcąc zainwestować w jakąkolwiek formę reklamy, zawsze dba się o jej możliwie największą skuteczność oraz możliwość dotarcia poprzez nią do możliwie najszerszej grupy odbiorców. Istotną cechą reklamy jest również jej cena, która w wielu przypadkach determinuje podjęcie decyzji o inwestycji w dany jej rodzaj. Wszystkie te zalety dobrych materiałów reklamowych (skuteczność, szeroki zasięg oraz cena) oferują między innymi kalendarze reklamowe. Zalety te są szczególnie atrakcyjne w przypadku kalendarzy powstających na specjalne zamówienie.

Kalendarze na indywidualne zamówienie

Aktualnie kalendarze reklamowe stały się jeszcze bardziej popularnym i poszukiwanym gadżetem reklamowym, co wiąże się z coraz bardziej rozbudowaną ofertą na kalendarze gotowe, jak i  kalendarze powstające na zamówienie. Zdecydowana większość firm bardzo ceni sobie możliwość zamówienia gadżetów, które do maksimum zostały zindywidualizowane, przez co idealnie wpisują się w politykę i charakter zamawiającej je firmy.

Kalendarze reklamowe powstające na zamówienie, to bardzo atrakcyjna oferta dla każdej firmy, która dysponuje odpowiednimi materiałami graficznymi, lub nawet odpowiednio przygotowanym projektem kalendarza. Dzięki zamówieniu kalendarzy całkowicie dostosowanych do stylu pozostałych druków i gadżetów będących na stałym wyposażeniu firmy, zyskuje się efektowną spójność, która znajduje swoje odbicie we wzroście rozpoznawalności i polepszenia wizerunku firmy.

Jakie kalendarze dostępne są w ofercie indywidualnej?

Każdy rodzaj kalendarzy dostępnych w ofercie kalendarzy firmowych można zamówić wedle własnego uznania, z własnym, indywidualnym projektem! W kwestii indywidualnych kalendarzy prawie nie ma ograniczeń, lecz część ich typów staje się opłacalna dopiero przy zamawianiu większych ilości.

Do najpopularniejszych kalendarzy, które zamawiane są z indywidualną grafiką reklamową zaliczają się:

  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze jednodzielne
  • kalendarze plakatowe
  • kalendarze wieloplanszowe

Wszystkie powyższe typy są idealnym materiałem na kalendarze firmowe, na które decydują się nawet te firmy, które zwykle nie inwestują zbyt wiele w jakiekolwiek działania reklamowo-marketingowe. Tak duża popularność kalendarzy oraz fakt szerokiego grona zamawiających je firm świadczy o ich potencjale w kwestii reklamy.

Zupełnie innymi kalendarzami, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem niemal wszystkich firm, lecz w opcji wzorów gotowych, są kalendarze książkowe. Kalendarze te również mogą zostać wykonane zgodnie z życzeniem Zamawiającego, a indywidualizacja dotyczy nie tylko okładki, ale również całego bloku, jak i różnego typu dodatków. Kalendarze książkowe poddane pełnej indywidualizacja są najbardziej wyrafinowanymi kalendarzami reklamowymi, lecz ich cena, z racji wysokich kosztów produkcji, nie jest już aż tak dostępna dla większości firm jak ma to miejsce w przypadku pozostałych typów kalendarzy.