Galanteria papiernicza na każdą okazję

Galanteria papiernicza w wydaniu Ilano, to elegancka kolekcja różnorodnych wyrobów papierniczych, które znajdują uznanie naszych Klientów. Wykonywane przez nas produkty stanowią bardzo elegancką i wyjątkową oprawę dla każdego wydarzenia, w kontekście którego zostaną u nas zamówione.

Naszą aktualną ofertę z tego zakresu tworzą różnorodne zaproszenia, winietki oraz zawieszki na butelki zaprojektowane z myślą o uroczystościach rodzinnych takich jak:

  • ślub
  • rocznica ślubu
  • chrzest lub komunia

W najbliższym czasie planujemy jednak stworzenie eleganckiej kolekcji produktów, kierowanych do firm.

Zaproszenia, winietki, czy też zawieszki na alkohol wykonujemy z wyjątkowych papierów ozdobnych, których dobór nie jest pozostawiony przypadkowi, lecz pieczołowicie przemyślany. Projektując którykolwiek produkt, zawsze mamy na uwadze jego przeznaczenie, a co za tym idzie, dbamy o jego elegancki, wręcz uroczysty charakter.

Znajdujące się w naszej ofercie wzory wspomnianych produktów opracowaliśmy z myślą o możliwości ich efektownego dostosowania do potrzeb osób, które decydują się je zamówić. W efekcie nasza oferta składa się z wyrobów, które podlegają całkowitej indywidualizacji i personalizacji, zgodnie z życzeniami naszych Klientów.