Blog firmowy

Zapraszamy do zapoznania się z wpisami na naszym firmowym blogu! Znajdziecie tu Państwo szereg artykułów związanych z naszą działalnością, nowościami w naszej ofercie oraz szeregiem innych, interesujących wpisów.

Kalendarze reklamowe w promocji firmy

Kalendarze reklamowe to znany i lubiany sposób na reklamę i promocję firm, które doceniają potencjał drzemiący w tych wyjątkowych gadżetach. Szerokie spektrum modeli i typów kalendarzy reklamowych, które dostępne są na stronie www.StudioKalendarzy.pl, to jeden z lepszych dowodów, potwierdzający sensowność inwestowania właśnie w tej rodzaj reklamy. Dzięki bogatej ofercie, umożliwiającej dobranie najodpowiedniejszego kalendarza do konkretnych (…)

Szerokie zastosowanie kalendarzy książkowych

Jednymi z tych produktów, które stosowane są coraz częściej w reklamie, są kalendarze książkowe, których potencjał dostrzega coraz szersza grupa osób. Rosnąca popularność kalendarzy w formie książkowej najprawdopodobniej bierze się z faktu dostrzegania przez specjalistów od reklamy ich uniwersalnej natury, a co za tym idzie, szerokich możliwości zastosowania w celach promocyjnych. Okazuje się bowiem, że (…)

Kalendarze ksiązkowe w roli gadżetów reklamowych

Kalendarze książkowe – wyjątkowy gadżet

Niemal wszystkie typy kalendarzy reklamowych mogą stać się wyjątkowym i eleganckim produktem reklamowym, lecz w tym kontekście bezkonkurencyjne są kalendarze książkowe. Kalendarze książkowe mogą być produkowane w bardzo wielu różnych formach, co powoduje, że całkiem łatwo można zaopatrzyć się w eleganckie kalendarze reklamowe, które wyróżniają się na tle innych i stają się jednymi z efektowniejszych (…)

Kalendarze reklamowe na zamówienie

Kalendarze reklamowe na zamówienie

Kalendarze to jedno z cenniejszych źródeł reklamy, a ich zakup wiąże się z wieloma korzyściami. Chcąc zainwestować w jakąkolwiek formę reklamy, zawsze dba się o jej możliwie największą skuteczność oraz możliwość dotarcia poprzez nią do możliwie najszerszej grupy odbiorców. Istotną cechą reklamy jest również jej cena, która w wielu przypadkach determinuje podjęcie decyzji o inwestycji (…)

Okładki notesów reklamowych

Notesy – efektowna okładka to podstawa

Notesy są kolejnym produktem, który znajdą Państwo w ofercie Ilano. Dzięki bardzo obszernemu wyborowi, jak i możliwości wykonania notesów wedle indywidualnego zamówienia, notesy stają się coraz częściej zamawianym produktem reklamowym. Jak bardzo notesy reklamowe mogą zostać dostosowane do potrzeb konkretnego odbiorcy? Które elementy notesów można wykonać na indywidualne zamówienie? Ograniczenia związane z realizacją zamówień na (…)

Galanteria okolicznościowa z papieru

Galanteria papiernicza na każdą okazję

Galanteria papiernicza w wydaniu Ilano, to elegancka kolekcja różnorodnych wyrobów papierniczych, które znajdują uznanie naszych Klientów. Wykonywane przez nas produkty stanowią bardzo elegancką i wyjątkową oprawę dla każdego wydarzenia, w kontekście którego zostaną u nas zamówione. Naszą aktualną ofertę z tego zakresu tworzą różnorodne zaproszenia, winietki oraz zawieszki na butelki zaprojektowane z myślą o uroczystościach (…)

Kalendarze reklamowe 2018

Kalendarze reklamowe 2018

Nowa kolekcja kalendarzy na 2018 rok już dostępna! Kalendarze reklamowe są jedną z części produktów oferowanych w Ilano. Każdego roku opracowujemy atrakcyjną ofertę na kalendarze każdego rodzaju, które bardzo dobrze sprawdzają się jako materiał na skuteczną i efektowną reklamę firmy. Również w tym roku specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy odnowioną kolekcje wzorów kalendarzy książkowych, ściennych (…)